13 грудня до університету завітали 42 старшокласники

16 грудня 2015

КРОК  ДО  УСПІХУ

Нещодавно укладено договір про співпрацю між Національним університетом харчових технологій та Чернігівським педагогічним ліцеєм для обдарованої сільської молоді і вже з грудня 2015 року він почав діяти.

13 грудня до університету завітали 42 старшокласники хіміко-біологічного та фізико-математичного класу ліцею. І хоча візит ліцеїстів припав на вихідний день, організовано все було таким чином, щоб учні могли детально познайомитися з нашим навчальним закладом.

Зустріла гостей  директор Центру доуніверситетської освіти для громадян України та іноземних держав Кудіна Валентина. Гості піднялись сходами головного корпусу університету, пройшли до актової зали, побачивши велич і красу нашого вишу. Там вони дізнались про історію створення університету та його сьогодення.  Отримали відповіді на всі запитання. Далі гості оглянули навчальні корпуси, їдальню, бібліотеку. Їх надзвичайно зацікавила розповідь про яскраві заходи які відбуваються для студентів, як у внутрішньому дворі, так і у спорткомплексі університету.

Далі ліцеїсти завітали на кафедри технології консервування,  технології харчування та ресторанного бізнесу, туристичного і готельного бізнесу, де їх гостинно вітали  і приймали доцент Галина Бандуренко (кафедра технології консервування), асистенти Наталія Стукальска та Олена Ліфіренко (кафедра туристичного і готельного бізнесу), доцент Тетяна Захарченко, асистенти Олег Бортнічук, Віра Зуйко і Олена Дудкіна  (кафедра технології харчування та ресторанного бізнесу).

Потенційних абітурієнтів познайомили зі спеціальностями та спеціалізаціями, за якими здійснюється підготовка студентів. Розповіли викладачі і про особливості організації навчального процесу, культурно-масове і спортивне життя студентства, різноманітні заходи, як в університеті, так і поза його межами, а також практичну підготовку і можливість працевлаштуватися у кращих закладах готельного і ресторанного господарства м. Києва і України. Гості побачили технологічні лабораторії, лабораторії теоретичних основ продукції ресторанного господарства, лабораторію-ресторан і міні-броварню. Вони змогли пересвідчитися, що навчальний комплекс укомплектований сучасним устаткуванням для організації роботи закладів готельного і ресторанного господарства. До речі, у лабораторії-ресторані ліцеїсти мали можливість побачити варіанти сервірування столу для різних закладів ресторанного господарства, виконані студентами, та зробити фото на згадку. Викладачі згадали про щорічні конкурси кулінарної майстерності, які відбуваються на кафедрі технології харчування та ресторанного бізнесу за участю студентів старших курсів різних спеціальностей, а також про яскраве, емоційне, феєричне студентське життя зі святкуванням Всесвітнього дня туризму, Дня працівників харчової промисловості, Дня факультету, КВН тощо.

Не забули фахівці Центру доуніверситетської освіти і про частування – методист  Маргарита Панасевич пригостила гостей печивом і чаєм.

Переконавшись, що найкраща професія у світі – це технолог-харчовик, більш ніж половина присутніх ліцеїстів записались до профорієнтованого класу Центру доуніверситетської освіти для громадян України та іноземних держав, уклавши договір про навчання.

Наприкінці наші гості приємно втомлені, задоволені побаченим і почутим відправилися на екскурсію Києвом, яку влаштували їм студенти факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

Сподіваємося, що для тих, хто ще вагається, екскурсія була пізнавальною і цікавою. І учні Чернігівського обласного педагогічного ліцею оцінили переваги навчання в нашому виші, зважать всі «за» і «проти» – і приймуть виважене рішення.