27 вересня 2016 року наш університет відвідали учні 11 класу середньої школи № 156 разом зі своїм класним керівником.

Від імені університету екскурсантів привітала директор Центру доуніверситетської освіти для громадян України та іноземних держав Валентина Кудіна. Під час екскурсії кафедрами нашого навчального закладу школярі на власні очі побачили, як функціонують навчально-наукові лабораторії кафедр факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, прийняли участь у конкурсах, які організували та провели студенти кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу, ознайомились з кафедрами – технології хлібопекарських і кондитерських виробів; інтегрованих автоматизованих систем управління. Прийняли участь у святі «День туризму».

Після ознайомлення з життям університету учнівська молодь отримала всі рекламні буклети з інформацією про вступ, підготовчі курси, День відкритих дверей.

А співробітники університету побажали майбутнім абітурієнтам стати студентами нашого вишу.