11 жовтня до університету завітали учні 11 класів НВК І-ІІІ ст. гімназії «Потенціал», з яким майже 10 років співпрацює центр доуніверситетської освіти для громадян України та іноземних держав.

В гімназії школярі отримують підготовку по хіміко-біологічному профілю, тому найбільш зацікавлені відвідати ті кафедри, де готують фахівців технологічного профілю.

Зустріла юнаків та дівчат директор центру доуніверситетської освіти Валентина Кудіна.

Під час екскурсії гімназистів дуже вразили навчально-наукові лабораторії технології хлібопекарських та кондитерських виробів, особливо центр «Лейпурін». Під час спілкування з завідувачем кафедрою Володимиром Ковбасою молодь отримала багато цікавої  інформації про вступ, навчання, підприємства, на яких працюють колишні випускники кафедри, яку винагороду вони отримують за свою працю. Відповідальна за профроботу  Олена Запотоцька та випускники минулих років (які працюють на хлібокомбінаті «Куліничі») пригостили молодь свіжевиготовленою з ранку продукцією – карамеллю та чаєм з мафінами та печивом.

Кафедра біотехнології та мікробіології, як завжди, здивувала рівнем професіоналізму своїх  викладачів. Частина майбутніх абітурієнтів планує цього року вступати на спеціальність «Біотехнологія та біоінженерія», тому запитань було дуже багато й допомогла їм в цьому Вікторія Красинько.

І наприкінці, наших гостей гостинно зустріли на факультеті ГРТБ, де екскурсанти на власні очі побачили, як функціонують лабораторії кафедр барної справи; технології харчування та ресторанного бізнесу, поспілкувались з викладачами. До речі одне із занять вела викладач, яка в свій час навчалась у тій же гімназії, що і школярі.

В цілому випускники гімназії остались дуже вражені побаченим, а всі представники університету виразили побажання побачити учнів студентами нашого навчального закладу.