18 жовтня 2016 року до центру доуніверситетської освіти для громадян України та іноземних держав знову завітали випускники 11 класу навчально-виховного комплексу І-ІІІ ст. гімназії «Потенціал». Цього разу ознайомитись з університетом побажали 20 учнів, які навчаються за математичним профілем.

Кафедри трьох факультетів – інженерної механіки та пакувальної техніки; енергетики і енергоменеджменту; автоматизації та комп’ютерних систем гостинно распахнули двері своїх навчально-наукових лабораторій.

Підчас ознайомлення з кафедрами одинадцятикласники отримали відповіді на всі запитання, які у них виникли.

Екскурсія була тривалою та  цікавою, а молодь в свою чергу отримала інформацію про спеціальності, які користуються попитом на ринку праці.

Школярі ушли дуже задоволені побаченим. А ми в свою чергу сподіваємося, що влітку лави студентів І курсу поповнять саме ці юнаки та дівчата, які сьогодні прийшли до нас у гости.