29 жовтня цього року Центр доуніверситетської освіти для громадян України та іноземних держав завітав до університету школярів 11-х класів Чернігівського обласного педагогічного ліцею-інтернату для обдарованої сільської молоді.

Екскурсія відбулася дуже цікавою, плідною та тривалою; майже три години учні разом з методистом підготовчих курсів ЦДО Маргаритою Панасевич ретельно ознайомлювались з кафедрами – неорганічної хімії, технології консервування, технології хлібопекарських та кондитерських виробів, інтегрованих та автоматизованих систем управління, технології оздоровчих продуктів, технології харчування та ресторанного бізнесу.

Всі кафедри вразили і своєю гостинністю, і бажанням здивувати своїми досягненнями. Підчас екскурсії на кафедрі технології хлібопекарських та кондитерських виробів викладач Олена Запотоцька у центрі-лабораторії «Лейпурін» розповіла про досягнення кафедри за період існування і пригостила наших гостей смачними мафінами з чаєм. Доцент кафедри інтегрованих та автоматизованих систем управління Віктор Сідлецький продемонстрував, як працюють стенди у лабораторіях і з допомогою яких  навчають студентів. На кафедрі неорганічної  хімії під час екскурсії разом з викладачем Хрістиною Омельченко  була проведена міні лабораторна робота,  кафедра технології харчування та ресторанного бізнесу, як завжди вразила своїм професійним підходом до справи: учням продемонстрували лабораторну робота на тему «Блюда національної кухні: вареники з капустою», провели навчально-науковими лабораторіями, а наприкінці організували конкурси для учнів та пригостили варениками та чаєм. На кафедрі технології консервування юнаки та дівчата відвідали сучасні лабораторії, в яких використовуються новітні технології. І, наприкінці, співробітники кафедри технології оздоровчих продуктів пригостили учнів продукцією, яка була виготовлена з оригінальних технологій, авторами яких являються фахівці їх кафедри, а виконавцями самі студенти. Завідувач кафедри Галина Сімахіна разом з доцентом Юлією Фурманової розповіли про історію кафедри, висвітлили основні аспекти в підготовці фахівців.

Екскурсія закінчилась, а ми в свою чергу сподіваємося, що у близькому майбутньому молодь ліцею поповнить лави наших першокурсників.