5 листопада 2016 року асистентом Христиною Омельченко була проведена екскурсія на кафедру неорганічної хімії для слухачів денної форми навчання Центру доуніверситетської освіти для громадян України та іноземних держав. Під час ознайомлення з кафедрою молоді було продемонстровано декілька опитів, розказано, для чого в університеті викладається така дисципліна, як неорганічна хімія, як у подальшому навчанні використовуються ці знання, яка кількість навчальних фахових дисциплін пов’язано зі знанням хімії в цілому.

Хлопці та дівчата, які навчаються на підготовчих курсах планують не тільки якісно підготуватися до ЗНО з хімії та української мови та літератури, а й вступити до нашого університету влітку. Побажаємо їм, щоб всі їх мрії успішно перетворилися у життя.