27 жовтня 2014

24 жовтня 2014 р. учнів  9 класу гімназії № 178 завітали на екскурсію кафедрами університету від факультету доуніверситетської освіти - Маргарита Панасевич і від кафедри процесів і апаратів харчових виробництв факультету бродильних, консервних і цукрових виробництв - завідувача лабораторією Любовь Залуцька.

Ознайомитись з лабораторіями кафедри інтегрованих автоматизованих систем управління допомог заступник завідувача кафедри доцент Олександр Пупена. На кафедрі молока і молочних продуктів завідувач кафедрою Галина Поліщук разом зі студентами гостинно пригостили екскурсантів морозивом, яке вони виготовили під час лабораторних занять. На кафедрі консервування молодь покуштувала цукерки, печиво та сік, а доцент Галина Бандуренко розповіла про те, що кращих спеціалістів готує саме їх кафедра.

Хлопці і дівчата були вражені побаченим і виразили бажання прийти ще раз…