27 жовтня 2014

23 жовтня 2014 року декан факультету доуніверситетської освіти Валентина Кудіна та заступник декана факультету енергетики та енергоменеджменту Володимир Шуліка завітали до Київського електромеханічного коледжу, якому у цьому році виповнюється 138 років. Їх гостинно зустріла директор Лариса Сподинська (свого часу випускниця цього закладу), яка із захватом та   любов’ю розповіла про свій коледж. Далі відбулася зустріч зі студентами коледжу, в планах  яких продовження навчання  у вищих навчальних закладах. Вони з зацікавленістю слухали історію становлення університету, інформацію про майбутнє навчання на факультеті енергетики та енергоменеджменту і можливість підготуватися до фахового вступу. Наприкінці зустрічі студенти отримали рекламні буклети факультету і університету та  була підписана Угода про співпрацю між університетом і коледжем.