Перспективи співробітництва

22 жовтня 2014

21 жовтня 2014 року до факультету доуніверситетської освіти завітали учні 10 класу Технічного ліцею Дніпровського району м. Києва, які навчаються у класі з поглибленим вивченням біології і хімії. Їх гостинно зустріли декан Валентина Кудіна та методисти Олена Пінчук та Маргарита Панасевич.

Юнаки та дівчата з задоволенням ознайомились з кафедрами – біотехнології і мікробіології, біохімії та екологічного контролю, експертизи харчових продуктів,  біотехнології продуктів бродіння і виноробства, технології м’яса і м’ясних продуктів.

Школярів дуже цікавить навчальна дисципліна – хімія, тому свою подальшу долю вони хочуть зв’язати з професією, яка більш всього потребує знання саме з хімії. Екскурсія проходила під час лабораторних занять і школярі змогли прийняти в них безпосередню участь.

На кафедрі біотехнології і мікробіології зав. кафедрою професор Тетяна Пирог і  доц. Світлана Тетеріна розказали і продемонстрували, як працює обладнання лабораторій, познайомили школярів зі своїми кращими студентами, розповіли на яких підприємствах і посадах працюють випускники кафедри. Декан факультету технології м'ясо-молочних та парфумерно-косметичних виробів Георгій Гончаров разом з доцентом кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів Ігором Старшинським розповіли про те, як навчаються, чим живуть, і працюють їхні студенти. На кафедрі біотехнології продуктів бродіння і виноробства школярі  подивились, як робиться аналіз розових вин і в цьому їм допомогла зав. лабораторією Людмила Бондаренко. На кафедрі біохімії та екологічного контролю зав. лабораторією Валентина Коцюба провела екскурсантів лабораторіями кафедри.  А кафедра експертизи харчових продуктів вразила учнів своїм оснащенням і учні безпосереднє прийняли участь у лабораторної роботі по визначенню таніну у чаї, і допомогла їм в цьому відповідальна за профорієнтаційну роботу факультету технології оздоровчих продуктів і харчової експертизи асистент Оксана Петруша.

Наприкінці, вчитель біології, яка супроводжувала юних екскурсантів, домовилась з окремими кафедрами про співпрацю ліцею і університету в написанні наукових робіт для Малої Академії Наук.