Проф.робота

21 вересня профорієнтаційний десант від Центру доуніверситетської освіти для громадян України та іноземних держав нашого університету висадився у міськрайонному центрі зайнятості м. Обухів Київської області.

Цього дня на Ярмарку професій там зібралися учні випускних класів 29 шкіл. Разом із друзями та батьками вони прийшли, аби отримати актуальну інформацію щодо вступу до вищих навчальних закладів у 2017 році.

Методист Центру доуніверситетської освіти Маргарита Панасевич розповіла про специфіку навчання за профільними спеціальностями (спеціалізаціями), висвітлила потреби сучасного ринку праці, окреслила сучасні вимоги до вступника до вишу, ознайомила з особливостями вступної кампанії-2016 та підготовки до загальнонаціонального ЗНО. Також майбутні вступники дізналися про безліч можливостей для наукової роботи, громадської діяльності, культурного і спортивного розвитку, що відкриваються перед студентами нашого вишу.

Випускники-2017 отримали довідково-інформаційні матеріали, що допоможуть їм зорієнтуватися у широкому виборі майбутньої професії, та запрошення на підготовчі курси задля якісної підготовки до ЗНО та до вступу до Національного університету харчових технологій.