Проф.робота

Осінь – пора профорієнтаційних заходів від міськрайонних центрів зайнятості Київщини, активним учасником яких багато років поспіль є наш університет.

Представлення нашого навчального закладу на ярмарках професій організують фахівці Центру доуніверситетської освіти для громадян України та іноземних держав.

22 вересня методист Центру Маргарита Панасевич спільно з фахівцем факультету автоматизації і комп’ютерних систем Наталією Бреус презентували університет школярам 22 шкіл міста Бровари.

Вони підготували ґрунтовну інформацію щодо спеціальностей, за якими готують у навчально-наукових інститутах та на факультетах нашого вишу, розповіли про унікальні сертифікатні програми, за якими вже з жовтня цього року всі бажаючі можуть здобути додаткові знання й практичні навички. Не оминули увагою й можливості, якими широко користуються наші студенти, – наукові дослідження під керівництвом провідних вчених, активна громадська діяльність, насичене дозвілля. Окремо висвітлили особливості вступної кампанії 2016 року, в якій було багато новацій, з приводу яких школярі та їх батьки отримали вичерпні роз’яснення. Також відвідувачі Ярмарку дізналися про підготовчі курси з підготовки до складання ЗНО та вступу до університету, що працюють в Центрі доуніверситетської освіти і про додаткові преференції, які отримують випускники курсів до рейтингу вступника. Насамкінець, всі бажаючі отримали довідково-інформаційні матеріали й запрошення відвідати університет із екскурсіями та на Дні відкритих дверей.