Історія центру доуніверситетської освіти

1931

Створення при Київському технологічному інституті харчової промисловості (КТІХП) денного та вечірнього робітничих факультетів, на яких навчалося відповідно 215 та 100 слухачів.

1961

Організація перших підготовчих курсів КТІХП на промислових підприємствах харчової та переробної промисловості, на яких навчалися 800-900 слухачів.

1971

Відкриття підготовчого відділення з метою підвищення загальноосвітньої підготовки робітничої й сільської молоді та створення для неї необхідних умов вступу до вищих навчальних закладів.

2001

Об’єднання підготовчого відділення та підготовчих курсів при університеті у єдиний підрозділ – Центр довузівської підготовки (ЦДП) та приєднання до нього підготовчого відділення для іноземних громадян та відділу профорієнтаційної роботи.

2004

Реорганізація ЦДП у факультет доуніверситетської підготовки та професійної орієнтації (ФДППО).

2005

Початок роботи профорієнтованих класів при загальноосвітніх навчальних закладах у містах: Київ, Володимирець, Бориспіль, Шостка, Зеленодольськ.

2010

Перейменування факультету доуніверситетської підготовки та професійної орієнтації (ФДППО) у факультет доуніверситетської освіти.

2013

Відкриття підготовчих курсів для випускників коледжів та технікумів очно-заочної форми навчання.

2015

Реорганізація факультету доуніверситетської освіти у Центр доуніверситетської освіти для громадян України та іноземних держав.