Привітання директора ЦДО

 

Шановні абітурієнти!

 

Якщо Ви маєте бажання: вступити до університету не заради диплому, а заради отримання знань; набути поглиблені знання з математики, хімії, української мови та літератури, фізики, іноземної мови, біології, географії та  навчатися у нашому університеті на місцях державного замовлення, то саме наш центр доуніверситетської  освіти для громадян України та іноземних держав забезпечить Вам такі можливості.

Центр доуніверситетської освіти створено з метою координації та підвищення ефективності всіх форм доуніверситетської підготовки, організації цілеспрямованої методичної, організаційної та інформаційної діяльності для формування контингенту студентів, які здатні успішно засвоювати освітньо-професійні програми навчання за спеціальностями НУХТ відповідно до державних стандартів вищої освіти.

Підготовка здійснюється до обов’язкового зовнішнього незалежного оцінювання і до випускних атестаційних випробувань: з математики, української мови та літератури, фізики, хімії, іноземної мови, географії, біології, історії.

Центр доуніверситетської освіти надає консультаційну та методичну допомогу слухачам регіональних підготовчих курсів, організованих на базі шкіл, ліцеїв, технікумів в обласних та районних центрах України.

Навчальна робота зі слухачами центру доуніверситетської освіти спрямована на виконання відповідального завдання: за короткий період забезпечити слухачів системою знань, яка дасть можливість не тільки вступити до університету, але й успішно в ньому навчатися.

Система доуніверситетської підготовки має такі пріоритети: висока якість викладання; випускні атестаційні випробування; висока результативність вступу.

Навчання в центрі доуніверситетської підготовки – істотна допомога і запорука  успіху слухачам під час вступу до нашого університету.

Потурбуйтеся про своє майбутнє сьогодні! Наш університет зацікавлений у працелюбній, здібній і талановитій молоді, яка прагне навчатись!

 

 

Будемо раді бачити вас у стінах нашого університету!

З повагою директор ЦДО Валентина Кудіна!